Setkání na hradě Lipnice nad Sázavou

Sobota 2. 9. 2017 – neděle 3. 9. 2017
Od 10 hodin budou na nádvoří stánky Bwindi Orphans i Bwindi Coffee; prodávat budeme jak rukodělné výrobky přivezené z Ugandy, tak produkty Bwindi Coffee.

Od 12 hodin začneme kromě kávy a sladkostí připravovat slané i sladké francouzské palačinky.
Během této doby se zájemci budou moci v doprovodu chovatelky Žanety Krátoškové projet na velbloudu.
V době cca od 13. do 15. hodiny plánujeme zábavnou procházku po okolí Lipnice nad Sázavou (vhodné i pro děti). Průvodcem bude znalec okolí Karel Váňa.
image001
Od 16. hodiny se hrad uzavírá pro veřejnost a na nádvoří a ve vnitřních prostorách hradu začne program pro uzavřenou společnost sponzorů a příznivců Bwindi Orphans:
v 16 hodin se můžete těšit na promítání a nejaktuálnější informace z Ugandy od osoby nejpovolanější – od Kateřiny Chauveau,
v 17:30 hodin začne ochutnávka hmyzích specialit s výkladem Kamily Kroupové, specialistky na alternativní výživu (myslíte, že Vám budou chutnat třeba mouční červi?),
od 18:30 hodin budeme péct špekáčky, pít pivo a bavit se,
• během večera plánujeme ještě krátkou informativní schůzku s promítáním pro ty, kteří v lednu 2018 vyráží na pracovní cestu do Ugandy.

Zájemci budou moci přespat ze soboty na neděli ve vlastních spacácích v prostorách hradu. Kdo má zájem o ubytování jiné, může oslovit ubytovací zařízení uvedené na https://goo.gl/dNmXH4. Lze využít ale i ubytování v nedaleké obci Kejžlice: https://goo.gl/CzF4AE .

V neděli ráno, mezi 8. a 9. hodinou, připravíme na nádvoří snídani a rozjedeme se do svých domovů – v pondělí přece začíná školní rok! Díky Vaší podpoře můžou do školy i ty nejchudší děti v Ugandě.

image002